Monday, 13 June 2011

Bookmark / Zakladka

Actually I was never using a bookmarks. I was always on my journey from point A to point B sometimes even to point C :) I was reading a lot, and when I need to close my book I was using whatever I found in my pockets... Old tickets, paper scrap, even old nail :P Now I can use my freshly made bookmarks, when ;)   

Wlasciwie nigdy nie uzywalam zakladek. Zawsze bylam w drodze z punktu A do punktu B, czsami nawet do punktu C. Duzo wtedy czytalam i kiedy potrzebowalam zamknac ksiazke, jako zakladki uzywalam calej zawartosci mojej kieszeni... Stare bilety, papierki po cukierkach, nawet gwozdz byl dobry. Teraz moge skozystac z moich zakladek :) 
Copyright © 2011 szalonaisa

9 comments:

 1. słoń !! słoń ! słoń !
  jeszce trochę i zostanę twoją psychofanką hahahha

  ReplyDelete
 2. I am glad that You like them :D Thanks :D

  ReplyDelete
 3. zakładki to takie zobowiązanie, zeby przeczytać ksiażkę, przypominają "jesteś dopiero tu, czytaj dalej" uwielbiam zabawne zakładki

  ReplyDelete
 4. kurczak jest świetny;D też tak mam;p bilety karty, kartki z notesu,wizytówki, listy - to wszystko może stać się moją zakładką

  ReplyDelete
 5. Kocham zakładki do książek, ciągle mam ich za mało. Te Twoje są super! Zakładki robiła mi babcia naklejając na tekturkę różne wzorki wycięte z papierków po czekoladkach (bo w latach 70tych tylko te papierki były kolorowe). I podoba mi się, ze z Twojego bloga mogę sie uczyć angielskiego.

  ReplyDelete

Thank You for drop in and leaving a wonderful comment :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... google-site-verification: google4aea00b222511b7f.html